WPŁACAM

O nas

Integrację tworzą organizacje pożytku publicznego: Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji i Fundacja Integracja. Nasza działalność zaczęła się 30 lat temu od wydawania skromnego pisma „Integracja”.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zespołowi profesjonalistów i wysokiej rozpoznawalności w środowisku organizacji działających na rzecz osób z niepełnosprawnością, jesteśmy obecnie jedną z największych organizacji w Polsce.

Prezesem Zarządu obu organizacji jest od 2018 roku Ewa Pawłowska, a założycielem i pierwszym prezesem organizacji był Piotr Pawłowski (1966-2018).

Ewa Pawłowska

Od 2018 roku prezesem Integracji jest Ewa Pawłowska, wcześniej wieloletni członek Zarządu Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji.

Jest redaktor naczelną magazynu „Integracja” i portalu Niepelnosprawni.pl.

Piotr Pawłowski

Założyciel i wieloletni Prezes Integracji. Przez ponad 25 lat był aktywnym dziennikarzem, działaczem społecznym, pracującym na rzecz likwidacji barier architektonicznych, cyfrowych , społecznych i prawnych. Był ambasadorem przemian społecznych w naszym kraju.

Nasz zespół

My naprawdę lubimy ze sobą pracować! Spierać się, szukać rozwiązań i wspólnie dochodzić do celu. Cenimy naszą różnorodność, bo to ona jest źródłem siły i pomysłów.

Przyjaciele
i partnerzy

Cieszymy się, że Integracja ma liczne grono Przyjaciół i Partnerów, bez których nie zrobilibyśmy tak wiele. To dzięki ich pomocy możemy zmieniać świat na lepsze!

Fundusz Wieczysty
im. Piotra Pawłowskiego

Wspólnie z grupą 25 przyjaciół Integracji, zdecydowaliśmy się powołać do życia Fundusz Wieczysty im. Piotra Pawłowskiego. Liczymy, że dzięki wsparciu ludzi dobrych woli, którym bliska jest idea budowania świata bez barier, uda się nam wesprzeć finansowo aktywnych liderów działających na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnościami.

Na oświetlonej scenie z bilbordem Medal Przyjaciel Integracji moment nagradzania zwycięzcy. Przy mikrofonie dyrektor WBK odbierający nagrodę, obok Ewa Pawłowska w wieczorowej sukni.

Laureaci Medalu
Przyjaciel Integracji

Aktorzy, muzycy, publicyści, dziennikarze, fotografowie, sportowcy, eksperci, samorządowcy, politycy, bez których nie zrobilibyśmy tak wiele.

To dzięki ich pomocy możemy zmieniać świat na lepsze!

Zamówienia
i przetargi

Znak pargrafu

Dane rejestrowe
i dokumenty