WPŁACAM

Fundusz Wieczysty im. Piotra Pawłowskiego

Drodzy Przyjaciele!

8 października 2018 r. opuścił nas Piotr Pawłowski. Po jego nagłym i niespodziewanym odejściu dopiero dostrzegamy, jak ważna jest osoba lidera, który z wielką pasją, zaangażowaniem, ale także dzięki swojej osobowości i determinacji realizuje swoją misję. Chcielibyśmy bardzo, by Piotr doczekał się następców; aby kontynuowali oni jego dzieło, bo w kwestiach związanych z problemami osób z niepełnosprawnościami ciągle jest wiele do zrobienia.

Chcemy, aby żywym pomnikiem Piotra był fundusz wieczysty jego imienia, który będzie wspierał aktywnych liderów działających na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnościami.

Utworzenie Funduszu zbiegło się w czasie z 25 rocznicą powstania Integracji. Uznałam to za dobrą okazję, aby zaprosić co najmniej 25 przyjaciół Piotra do grona 25 społecznych akcjonariuszy funduszu im. Piotra Pawłowskiego. Chciałabym bardzo, aby akcjonariusze nie tyle posiadali, co organizowali akcje: aby pomagali nam pozyskiwać środki, na przykład poprzez zorganizowanie zbiórek urodzinowych lub z innych okazji na rzecz Funduszu.

Bardzo liczę na Wasze długotrwałe zaangażowanie, co najmniej długotrwałe jak relacje i przyjaźnie z Piotrem. Zapraszam serdecznie do przystąpienia do grona akcjonariuszy społecznych Funduszu Wieczystego im. Piotra Pawłowskiego.

Ewa Pawłowska

Nr konta FUNDUSZU WIECZYSTEGO:
79 1600 1462 1815 7126 8000 0007