WPŁACAM

Logo Integracja

IX Kongres Osób z Niepełnosprawnościami

„Wspólny głos naszą siłą! – to hasło tegorocznej edycji Kongresu Osób z Niepełnosprawnościami, który 29 listopada 2023 r. odbędzie się w Warszawie.

Aktualności, Wydarzenie

Laur Dostępności

Podczas tegorocznej 28. Wielkiej Gali Integracji przyznano nagrody w konkursie Laur Dostępności zorganizowanym przez Integrację i bank BGK.

Aktualności, Konkurs

Medale Przyjaciela Integracji

Podczas tegorocznej 28. Wielkiej Gali Integracji przyznano trzy honorowe wyróżnienia zwane Medalem Przyjaciela Integracji.

Aktualności, Wydarzenie

Trzecia stypendystka

Podczas tegorocznej 28. Wielkiej Gali Integracji przyznano po raz trzeci Stypendium im. Piotra Pawłowskiego ufundowanego w ramach Funduszu Wieczystego jego imienia.

Aktualności, Konkurs, Wydarzenie

Wrażliwość to siła! 28. Wielka Gala Integracji

Za nami Wielka Gala Integracji – wielkie święto osób z niepełnosprawnościami.

Aktualności, Wydarzenie

Oglądaj 28. Wielką Galę Integracji na żywo!

Tradycyjnie Wielką Galę Integracji transmitujemy na żywo na kanale YouTube (również z audiodeskrypcją) oraz na Facebooku.

Aktualności, Wydarzenie

Nagroda Specjalna im. Piotra Pawłowskiego

Podczas gali finałowej VII edycji Nagrody Prezydenta RP „Dla Dobra Wspólnego” Nagrodę Specjalną im. Piotra Pawłowskiego otrzymała Barbara Bielińska-Jaroszek.

Aktualności

Forum Dostępności

To wyjątkowe wydarzenie, które łączy profesjonalistów, entuzjastów i ekspertów, by znaleźć innowacyjne rozwiązania dla przyszłości architektury i projektowania dostępnego dla wszystkich.

Wydarzenie

Nowy numer magazynu Integracja nr 5/2023

Nadszedł czas na kolejny temat, z którym mierzymy się od lat, choć dotąd nie poświęciliśmy mu aż tyle miejsca w pojedynczym numerze „Integracji” – Życie duchowe.

Aktualności

Wybierz Człowieka bez barier

Czas na najważniejsze coroczne głosowanie – na Nagrodę Publiczności w Konkursie „Człowiek bez barier 2023”!

Konkurs, Wydarzenie

Poradnik dla instytucji publicznych

Dzięki współpracy ekspertów BGK i Integracji powstał Poradnik jak skorzystać z niskooprocentowanej pożyczki z Funduszu Dostępności.

Aktualności

28. Wielka Gala Integracji!

Zapraszamy na Wielką Galę Integracji – największe święto osób niepełnosprawnych w Polsce. Gala odbędzie się 18 listopada 2023 roku w Warszawie w Arenie Ursynów, przy ul. Pileckiego 122.

Wydarzenie