WPŁACAM

2019-11-08

Konferencja „Laboratorium Dostępności”

Konferencja „Laboratorium Dostępności” odbyła się 25 czerwca 2019 r. w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 39. Była w całości poświęcona tematyce projektowania uniwersalnego i dostępności architektonicznej m.in. dla osób o ograniczonej możliwości poruszania się.

O konferencji

Konferencja była kierowana do architektów, projektantów i przedstawicieli branży deweloperskiej oraz budowlanej. Wydarzenie obejmowało sesje panelowe z udziałem ekspertów i część wystawienniczą, na której zostały zaprezentowane rozwiązania i produkty z segmentu accessibility, smart access i universal design, skierowane do osób z niepełnosprawnością.

Zakres merytoryczny konferencji

  • Nowoczesne technologie podnoszące dostępność obiektów biurowych, centrów handlowych;
  • Dostępność obiektów mieszkaniowych – odpowiedzialne budowanie;
  • Ewakuacja osób z niepełnosprawnością;
  • Projektowanie uniwersalne jako odpowiedź na zmieniające się potrzeby inwestorów i użytkowników;
  • Prezentacja produktów i usług z segmentu accessibility, smart access, universal designsmart tech;

Nasze inne projekty

Magazyn„Integracja” i portal niepelnosprawni.pl – dostęp do informacji kluczem do pokonywania barier w życiu prywatnym, zawodowym i społecznym 1.04.2023 – 31.03.2024

PFRON

Włącznik

Współczesne projektowanie musi uwzględniać potrzeby wszystkich użytkowników, włączając ich we wspólną, demokratyczną przestrzeń.

Kampanie społeczne

Wielka Gala Integracji

Wielka Gala Integracji to okazja do spotkania osób z różnymi formami niepełnosprawności z całego kraju, a także osób publicznych.

Wydarzenia