WPŁACAM

Logo Integracja
2019-11-08

Konferencja „Laboratorium Dostępności”

Konferencja „Laboratorium Dostępności” odbyła się 25 czerwca 2019 r. w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 39. Była w całości poświęcona tematyce projektowania uniwersalnego i dostępności architektonicznej m.in. dla osób o ograniczonej możliwości poruszania się.

O konferencji

Konferencja była kierowana do architektów, projektantów i przedstawicieli branży deweloperskiej oraz budowlanej. Wydarzenie obejmowało sesje panelowe z udziałem ekspertów i część wystawienniczą, na której zostały zaprezentowane rozwiązania i produkty z segmentu accessibility, smart access i universal design, skierowane do osób z niepełnosprawnością.

Zakres merytoryczny konferencji

  • Nowoczesne technologie podnoszące dostępność obiektów biurowych, centrów handlowych;
  • Dostępność obiektów mieszkaniowych – odpowiedzialne budowanie;
  • Ewakuacja osób z niepełnosprawnością;
  • Projektowanie uniwersalne jako odpowiedź na zmieniające się potrzeby inwestorów i użytkowników;
  • Prezentacja produktów i usług z segmentu accessibility, smart access, universal designsmart tech;

Nasze inne projekty

Więcej nas łączy, niż dzieli…

Kampania „Więcej nas łączy, niż dzieli…” podsumowuje dwudziestolecie działań Integracji na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnością.

Kampanie społeczne

Uwolnij swoją moc

„Uwolnij swoją moc” – to hasło kampanii społecznej, prowadzonej przez Fundację Integracja, której jednym z priorytetów jest aktywne wsparcie działań na rzecz refundacji cewników hydrofilowych w Polsce.

Kampanie społeczne

Czy naprawdę chciałbyś być na naszym miejscu?

Kampania ma na celu zmianę postaw pełnosprawnych kierowców parkujących na miejscach przeznaczonych dla pojazdów osób z niepełnosprawnością.

Kampanie społeczne