WPŁACAM

Logo Integracja

Savoir-vivre wobec osób z niepełnosprawnością

Pobierz „Savoir-vivre wobec osób z niepełnosprawnością” (z wersją do druku) w formacie PDF 8.66 MB.

Poradnik

WŁĄCZNIK – projektowanie bez barier

WŁĄCZNIK – najnowsza publikacja Integracji, przygotowana we współpracy ze Skanska – promuje architekturę uniwersalną, by zwiększyć dostępność przestrzeni publicznych i miejsc pracy.

Poradnik

„Piotr i Przyjaciele” cz. I

„Piotr i Przyjaciele” to zbiór rozmów, anegdot, refleksji i zdjęć osób związanych życiowo, zawodowo, towarzysko, społecznie i biznesowo z Piotrem Pawłowskim (1966-2018).

Publicystyka

Piotr i Przyjaciele cz. II

Oto II część książki „Piotr i Przyjaciele” – kolejne niezwykłe historie opowiedziane przez współpracowników, znajomych, partnerów, szkolnych kolegów, a nawet ludzi, którzy zetknęli się z Piotrem Pawłowskim tylko raz. Jest tu też wybór reprodukcji obrazów Piotra Pawłowskiego, malowanych ustami w latach 1989-2018.

Publicystyka

FAKTY I MITY o osobach z niepełnosprawnością

Danuta Gorajewska w swojej książce podejmuje wyzwanie tropienia i demaskowania naszych strachów. Jest to odważne działanie uderzające w istotę problemu.

Publicystyka

Wybory bez barier

W skład publikacji wchodzą teksty dotyczące najważniejszych kwestii związanych z udziałem osób z niepełnosprawnością w wyborach.

Informator

Jak żyć… na wózku

Poradnik „Jak żyć… na wózku” został opracowany przez Integrację wspólnie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. W tej wyjątkowej publikacji opowiadamy, jak można aktywnie żyć i znaleźć pracę poruszając się na wózku.

Poradnik

Cel: Zdobyć i utrzymać pracę

Przewodnik dla osób niepelnosprawnych

Poradnik