WPŁACAM

2024-01-09

Przekaż nam swoje 1,5%

Działania Integracji realizowane są przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji i Fundację Integracja, które posiadają status organizacji pożytku publicznego. Od 30 lat działamy na rzecz dostępności dla osób z niepełnosprawnościami, walczymy o ich godne funkcjonowanie w społeczeństwie, a także edukujemy w temacie barier architektonicznych.

Nasze Centra Integracja zlokalizowane są w Warszawie, Gdyni i Zielonej Górze, a dzięki naszym środkom masowego przekazu dostarczamy wiele cennych i ważnych informacji. Bezpłatny magazyn „Integracja” dostarcza kompleksowej wiedzy z zakresu niepełnosprawności oraz przedstawia Czytelnikom bieżące sprawy i problemy środowiska, a portal www.niepelnosprawni.pl to największy i najbardziej popularny serwis informacyjny w Polsce poruszający tematykę niepełnosprawności.

Przekaż 1,5 % swojego podatku na rzecz naszej organizacji:

Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji

KRS: 0000102130

Fundacja Integracja

KRS: 0000144578


Co zrobić, by przekazać 1,5% podatku?

  1. Oblicz podatek należny państwu, a następnie odlicz 1,5% od tego podatku. Wpisz tę informację do odpowiedniej rubryki w formularzu PIT (przy obliczeniu 1,5 % z podatku w formularzu PIT wpisujemy kwotę pomniejszoną, pomijając grosze).
  2. Wyślij formularz PIT i czekaj na nadpłacone fundusze.
  3. Naczelnik urzędu skarbowego przekaże wybranej przez Ciebie organizacji pożytku publicznego (OPP) 1,5% podatku należnego, który wynika ze złożonego przez Ciebie zeznania rocznego albo złożonej korekty tego zeznania.

Pozostałe aktualności

Przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do II edycji konkursu Laur Dostępności

Nowy termin zgłoszeń do konkursu upływa z dniem 22 lipca 2024.

Aktualności

Kolejny magazyn już gotowy!

Dwie okładki jedna treść! Integracja nr 3/2024 niemal w całości poświęcona kulturze.

Aktualności

Konkurs fotograficzny – „Z komfortką w tle”

Zrób zdjęcie komfortki i zdobądź honorarium autorskie oraz publikację w naszych mediach! Sprawdź swoją pomysłowość i oko.

Aktualności, Konkurs