WPŁACAM

2024-01-09

Przekaż nam swoje 1,5%

Działania Integracji realizowane są przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji i Fundację Integracja, które posiadają status organizacji pożytku publicznego. Od 30 lat działamy na rzecz dostępności dla osób z niepełnosprawnościami, walczymy o ich godne funkcjonowanie w społeczeństwie, a także edukujemy w temacie barier architektonicznych.

Nasze Centra Integracja zlokalizowane są w Warszawie, Gdyni i Zielonej Górze, a dzięki naszym środkom masowego przekazu dostarczamy wiele cennych i ważnych informacji. Bezpłatny magazyn „Integracja” dostarcza kompleksowej wiedzy z zakresu niepełnosprawności oraz przedstawia Czytelnikom bieżące sprawy i problemy środowiska, a portal www.niepelnosprawni.pl to największy i najbardziej popularny serwis informacyjny w Polsce poruszający tematykę niepełnosprawności.

Przekaż 1,5 % swojego podatku na rzecz naszej organizacji:

Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji

KRS: 0000102130

Fundacja Integracja

KRS: 0000144578


Co zrobić, by przekazać 1,5% podatku?

  1. Oblicz podatek należny państwu, a następnie odlicz 1,5% od tego podatku. Wpisz tę informację do odpowiedniej rubryki w formularzu PIT (przy obliczeniu 1,5 % z podatku w formularzu PIT wpisujemy kwotę pomniejszoną, pomijając grosze).
  2. Wyślij formularz PIT i czekaj na nadpłacone fundusze.
  3. Naczelnik urzędu skarbowego przekaże wybranej przez Ciebie organizacji pożytku publicznego (OPP) 1,5% podatku należnego, który wynika ze złożonego przez Ciebie zeznania rocznego albo złożonej korekty tego zeznania.

Pozostałe aktualności

Włącznik 2.0 Projektowanie bez barier. Premiera zaktualizowanej wersji

Fundacja Integracja wraz ze spółką biurową Skanska opublikowała nową edycję kompendium wiedzy o projektowaniu dla wszystkich.

Aktualności

Rondo im. Piotra Pawłowskiego Twórcy Integracji

21 marca w Legionowie została odsłonięta tablica pamiątkowa poświęcona Piotrowi Pawłowskiemu – twórcy Integracji.

Aktualności

Nowy magazyn Integracji nr 1/2024

Po raz kolejny dwie okładki. Część nakładu trafi do Państwa z okładką z Łukaszem Krasoniem, Pełnomocnikiem Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych, część z rodziną Pruniewiczów.

Aktualności