WPŁACAM

2023-11-18

Oglądaj 28. Wielką Galę Integracji na żywo!

Transmisja na kanale Youtube:
https://youtube.com/live/y8TgOMRu5tU?feature=share


Transmisja na kanale Youtube (audiodeskrypcja):
https://youtube.com/live/ex6hh3H5IiY?feature=shar

Transmisja na Facebooku

https://www.facebook.com/integracja

Już 18 listopada w Warszawskiej Arenie Ursynów odbędzie się kolejna, 28. Wielka Gala Integracji. Wszystkich, którzy nie będą mogli być z nami na miejscu, zapraszamy o 17.00 na transmisję online!

Wielka Gala Integracji to jedyne wydarzenie kulturalne, o takiej skali, w pełni dostępne, przystosowane do odbiorców ze szczególnymi potrzebami. Podczas Gali zapewniamy audiodeskrypcję, tłumaczenie na język migowy, pętlę indukcyjną oraz miejsca dostępne dla osób poruszających się na wózkach a nawet komfortkę.

Artyści

Nieodłącznymi elementami gali są występy Artystów. Na scenie zobaczymy w tym roku: Grzegorza Dowgiałłę – muzyka, piosenkarza, aranżera i multiinstrumentalistę oraz aktora. Ma na swoim koncie wiele nagród zarówno muzycznych jak teatralnych. W duecie z Grzegorzem wystąpi Emilia Stalmach – wokalistka, z zamiłowania aktorka. Wśród występujących zobaczymy również Patrycję Błach niezwykle utalentowaną wokalistkę, która pomimo niepełnosprawności w postaci niedosłuchu czaruje swoim głosem. Laureatka wielu festiwali i konkursów muzycznych m.in. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, Szansy na Sukces czy programu All Together Now.

Gwiazdą wieczoru będzie Kamil Bednarek – muzyk, kompozytor, autor tekstów i instrumentalista oraz jeden z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia, znany doskonale nie tylko miłośnikom muzyki reggae. W latach 2008-2012 wokalista formacji Star Guard Muffin. Od 2012 roku prowadzi solową działalność artystyczną. Ze swoimi zespołami wydał do tej pory siedem płyt studyjnych, z których trzy okazały się platynowymi.

Medale Przyjaciół Integracji

Tradycyjnie, podczas wydarzenia, zostaną wręczone Medale Przyjaciel Integracji. Od 1997 r. są przyznawane organizacjom, firmom i osobom, które wyróżniają się otwartością i wrażliwością oraz działają na rzecz środowiska nie z formalnego obowiązku, lecz w ramach realizacji społecznej odpowiedzialności.

Ponad 2000 prac

Doznań artystycznych podczas gali dostarczy również wirtualna i stacjonarna wystawa prac plastycznych osób z niepełnosprawnością. W tym roku spłynęło ich ponad 2000. Dodatkowo uczestnicy gali będą mieli okazję stworzyć wspólnie pracę artystyczną zostawiając swój ślad na tworzonej w czasie rzeczywistym instalacji.

Pozostałe aktualności

Włącznik 2.0 Projektowanie bez barier. Premiera zaktualizowanej wersji

Fundacja Integracja wraz ze spółką biurową Skanska opublikowała nową edycję kompendium wiedzy o projektowaniu dla wszystkich.

Aktualności

Rondo im. Piotra Pawłowskiego Twórcy Integracji

21 marca w Legionowie została odsłonięta tablica pamiątkowa poświęcona Piotrowi Pawłowskiemu – twórcy Integracji.

Aktualności

Nowy magazyn Integracji nr 1/2024

Po raz kolejny dwie okładki. Część nakładu trafi do Państwa z okładką z Łukaszem Krasoniem, Pełnomocnikiem Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych, część z rodziną Pruniewiczów.

Aktualności