WPŁACAM

2023-11-13

Forum Dostępności

W dniach 11-14 listopada 2023 w Poznaniu odbywa się pierwsza edycja Forum Dostępności. Konferencja połączona ze strefą targową poświęcona jest projektowaniu uniwersalnemu, dostępności architektonicznej, wyzwaniom związanym ze zmianami prawnymi, społecznymi oraz kierunkom rozwoju projektowania architektury i produktów dostępnych dla wszystkich. Fundacja Integracja jest partnerem społecznym wydarzenia. Katarzyna Rzehak i Kamil Kowalski z Integracji Lab, jako wysokiej klasy specjaliści w dziedzinie architektury dostępnej, są prelegentami podczas Forum Dostępności.

Katarzyna Rzehak, która w Fundacji Integracja zajmuje się projektowaniem uniwersalnym, audytami i certyfikacją produktów i usług pod kątem dostępności poprowadzi panel otwarcia „Trendy 2023/24”. Drugi jej panel, to „Uniwersalnie o designie. Jak projektować produkty dostępne?”

Kamil Kowalski – Dyrektor Integracja LAB oraz Działu Usług Eksperckich w Fundacji Integracja poprowadzi panel „Jak się nie zgubić, jak się odnaleźć? Projektowanie dobrej informacji” oraz „Czy uniwersalne projektowanie musi być BLEE?”

Pozostałe aktualności

Przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do II edycji konkursu Laur Dostępności

Nowy termin zgłoszeń do konkursu upływa z dniem 22 lipca 2024.

Aktualności

Kolejny magazyn już gotowy!

Dwie okładki jedna treść! Integracja nr 3/2024 niemal w całości poświęcona kulturze.

Aktualności

Konkurs fotograficzny – „Z komfortką w tle”

Zrób zdjęcie komfortki i zdobądź honorarium autorskie oraz publikację w naszych mediach! Sprawdź swoją pomysłowość i oko.

Aktualności, Konkurs