WPŁACAM

Logo Integracja

2023-11-13

Forum Dostępności

W dniach 11-14 listopada 2023 w Poznaniu odbywa się pierwsza edycja Forum Dostępności. Konferencja połączona ze strefą targową poświęcona jest projektowaniu uniwersalnemu, dostępności architektonicznej, wyzwaniom związanym ze zmianami prawnymi, społecznymi oraz kierunkom rozwoju projektowania architektury i produktów dostępnych dla wszystkich. Fundacja Integracja jest partnerem społecznym wydarzenia. Katarzyna Rzehak i Kamil Kowalski z Integracji Lab, jako wysokiej klasy specjaliści w dziedzinie architektury dostępnej, są prelegentami podczas Forum Dostępności.

Katarzyna Rzehak, która w Fundacji Integracja zajmuje się projektowaniem uniwersalnym, audytami i certyfikacją produktów i usług pod kątem dostępności poprowadzi panel otwarcia „Trendy 2023/24”. Drugi jej panel, to „Uniwersalnie o designie. Jak projektować produkty dostępne?”

Kamil Kowalski – Dyrektor Integracja LAB oraz Działu Usług Eksperckich w Fundacji Integracja poprowadzi panel „Jak się nie zgubić, jak się odnaleźć? Projektowanie dobrej informacji” oraz „Czy uniwersalne projektowanie musi być BLEE?”

Pozostałe aktualności

IX Kongres Osób z Niepełnosprawnościami

„Wspólny głos naszą siłą! – to hasło tegorocznej edycji Kongresu Osób z Niepełnosprawnościami, który 29 listopada 2023 r. odbędzie się w Warszawie.

Aktualności, Wydarzenie

Laur Dostępności

Podczas tegorocznej 28. Wielkiej Gali Integracji przyznano nagrody w konkursie Laur Dostępności zorganizowanym przez Integrację i bank BGK.

Aktualności, Konkurs

Medale Przyjaciela Integracji

Podczas tegorocznej 28. Wielkiej Gali Integracji przyznano trzy honorowe wyróżnienia zwane Medalem Przyjaciela Integracji.

Aktualności, Wydarzenie