WPŁACAM

2023-11-13

Forum Dostępności

W dniach 11-14 listopada 2023 w Poznaniu odbywa się pierwsza edycja Forum Dostępności. Konferencja połączona ze strefą targową poświęcona jest projektowaniu uniwersalnemu, dostępności architektonicznej, wyzwaniom związanym ze zmianami prawnymi, społecznymi oraz kierunkom rozwoju projektowania architektury i produktów dostępnych dla wszystkich. Fundacja Integracja jest partnerem społecznym wydarzenia. Katarzyna Rzehak i Kamil Kowalski z Integracji Lab, jako wysokiej klasy specjaliści w dziedzinie architektury dostępnej, są prelegentami podczas Forum Dostępności.

Katarzyna Rzehak, która w Fundacji Integracja zajmuje się projektowaniem uniwersalnym, audytami i certyfikacją produktów i usług pod kątem dostępności poprowadzi panel otwarcia „Trendy 2023/24”. Drugi jej panel, to „Uniwersalnie o designie. Jak projektować produkty dostępne?”

Kamil Kowalski – Dyrektor Integracja LAB oraz Działu Usług Eksperckich w Fundacji Integracja poprowadzi panel „Jak się nie zgubić, jak się odnaleźć? Projektowanie dobrej informacji” oraz „Czy uniwersalne projektowanie musi być BLEE?”

Pozostałe aktualności

Włącznik 2.0 Projektowanie bez barier. Premiera zaktualizowanej wersji

Fundacja Integracja wraz ze spółką biurową Skanska opublikowała nową edycję kompendium wiedzy o projektowaniu dla wszystkich.

Aktualności

Rondo im. Piotra Pawłowskiego Twórcy Integracji

21 marca w Legionowie została odsłonięta tablica pamiątkowa poświęcona Piotrowi Pawłowskiemu – twórcy Integracji.

Aktualności

Nowy magazyn Integracji nr 1/2024

Po raz kolejny dwie okładki. Część nakładu trafi do Państwa z okładką z Łukaszem Krasoniem, Pełnomocnikiem Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych, część z rodziną Pruniewiczów.

Aktualności