WPŁACAM

2024-06-25

Zostało już tylko kilka dni żeby wziąć udział w konkursie „Z komfortką w tle”

Wkrótce mija termin zgłoszenia utworu na konkurs literacki ogłoszony przez Integrację: „Z komfortką w tle”. To konkurs na opowiadanie, felieton, relację, esej lub inną formę prozatorską, którego tematem będzie właśnie komfortka. Nagrodą jest honorarium autorskie oraz publikacja w naszych mediach! W jury konkursu są m.in. prof. Anna Nasiłowska, prezeska Stowarzyszenia Pisarzy Polskich – jako przewodnicząca i Agnieszka Trzeszkowska-Bereza, współwłaścicielka Wydawnictwa Mięta.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich: osób z niepełnosprawnością i osób pełnosprawnych, profesjonalistów i debiutantów. Temat to komfortka, w tym m.in. jej lokalizacja, wygląd, cel istnienia, wyposażenie, grono użytkowników, zdarzenia z życia wzięte… 

Jednym z celów konkursu jest zwiększanie świadomości na temat potrzeby tworzenia tzw. komfortek – czyli pomieszczeń higienicznych, zaprojektowanych tak, aby sprostać wymaganiom pielęgnacyjnym dorosłych osób z niepełnosprawnością.

Termin nadsyłania utworów trwa do 30 czerwca. Wyniki podamy do 30 lipca br., na portalu Niepelnosprawni.pl, a zwycięskie utwory opublikujemy w 4. numerze „Integracji i na portalu Niepelnosprawni.pl do końca sierpnia 2024 r.

Więcej informacji o konkursie na portalu niepełnosprawni.pl: Czekamy na autorów – mamy honoraria!

oraz na stronie:  https://integracja.org/konkurs-literacki-z-komfortka-w-tle/

Pozostałe aktualności

Przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do II edycji konkursu Laur Dostępności

Nowy termin zgłoszeń do konkursu upływa z dniem 22 lipca 2024.

Aktualności

Kolejny magazyn już gotowy!

Dwie okładki jedna treść! Integracja nr 3/2024 niemal w całości poświęcona kulturze.

Aktualności

Konkurs fotograficzny – „Z komfortką w tle”

Zrób zdjęcie komfortki i zdobądź honorarium autorskie oraz publikację w naszych mediach! Sprawdź swoją pomysłowość i oko.

Aktualności, Konkurs