Wielka Gala Integracji

Integracja (1 of 19)

Jak co roku zapraszamy na największe święto osób niepełnosprawnych w Polsce – Wielką Galę Integracji. Odbędzie się ona 5 listopada 2022 roku w Warszawie w Arenie Ursynów, przy ul. Pileckiego 122. 

Wielka Gala Integracji to okazja do spotkania osób z różnymi formami niepełnosprawności z całego kraju, a także osób publicznych, polityków, przedstawicieli mediów, firm angażujących się w działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych. 

Ponad 2000 widzów! 

Gala to jedyne wydarzenie kulturalne, o takiej skali (ponad 2 tys. widzów), w pełni dostępne, przystosowane do odbiorców ze szczególnymi potrzebami. Podczas Gali zapewniamy audiodeskrypcję, tłumaczenie na język migowy, pętlę indukcyjną oraz miejsca dostępne dla osób poruszających się na wózkach. 

Gwiazdy 

Jak co roku nie zabraknie występów artystycznych. O warstwę muzyczną zadbają Paulina i Bartek Gruszeccy śpiewające małżeństwo, które połączyła miłość do muzyki, wspólnie doszli do finału I edycji programu Śpiewajmy Razem All Together Now. Wśród występujących zobaczymy również Joannę i Dariusza Popławskich – Mistrzów Świata w tańcu towarzyskim niewidomych w stylu latynoamerykańskim i vice Mistrzów Świata w stylu standardowym. 

Muzyczną gwiazdą wieczoru, której koncert zamknie 27. Wielką Galę Integracji, będzie Piotr Cugowski – jeden z najciekawszych męskich głosów w Polsce. W 2001 roku wraz z bratem Wojtkiem Cugowskim, założył zespół Bracia.  W 2019 roku ukazała się pierwsza solowa płyta Piotra Cugowskiego pt. “40”. Oprócz utworu “Kto nie kochał” promowały ją piosenki “Zostań ze mną”, “Daj mi żyć” i “Takich jak my nie znał świat”. 6 marca 2019 roku Związek Producentów Audio-Video przyznał mu status Platynowej Płyty. 

Medale Przyjaciół Integracji 

Tradycyjnie, podczas wydarzenia, zostaną wręczone Medale Przyjaciel Integracji. Od 1997 r. są przyznawane organizacjom, firmom i osobom, które wyróżniają się otwartością i wrażliwością oraz działają na rzecz środowiska nie z formalnego obowiązku, lecz w ramach realizacji społecznej odpowiedzialności swojego przedsiębiorstwa. 

Bilety i akredytacje

Rezerwacja bezpłatnych biletów możliwa będzie na naszej stronie od 17 do 28 października 2022. 

Akredytacje dziennikarskie przyjmujemy w dniach 25.10-03.10.2022 r.

e-mail: joanna.krok@integracja.org

 

Transmisja na kanale Youtube

Transmisja na kanale Youtube (audiodeskrypcja)

Zobacz Folder Wielkiej Gali Integracji

 

 

Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. 

Partner instytucjonalny: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych 

Partnerzy: BNP Paribas, Coloplast, Polpharma, PKP IC, Quad, GP Battery 

Partner technologiczny: Orange Polska 

Patronat medialny: TVP, Program 1 Polskiego Radia, Polskie Radio RDC, portal Niepelnosprawni.pl 

logotypy_wgi (1) (1)