WPŁACAM

2022-09-19

Na zdjęciu sala widowiskowa z rozświetloną sceną, sylwetki widzów na ciemnej widowni

28. Wielka Gala Integracji

Jak co roku zapraszamy na największe święto osób niepełnosprawnych w Polsce – Wielką Galę Integracji. Odbędzie się ona 18 listopada 2023 roku w Warszawie w Arenie Ursynów, przy ul. Pileckiego 122. 

Wielka Gala Integracji to okazja do spotkania osób z różnymi formami niepełnosprawności z całego kraju, a także osób publicznych, polityków, przedstawicieli mediów, firm angażujących się w działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych. 

Ponad 2000 widzów!

Gala to jedyne wydarzenie kulturalne, o takiej skali (ponad 2 tys. widzów), w pełni dostępne, przystosowane do odbiorców ze szczególnymi potrzebami. Podczas Gali zapewniamy audiodeskrypcję, tłumaczenie na język migowy, pętlę indukcyjną oraz miejsca dostępne dla osób poruszających się na wózkach.

Gwiazdy

Jednym z najważniejszych punktów Gali są występy artystyczne, w tym także artystów z niepełnosprawnościami. W tym roku na scenie wystąpi Grzegorz Dowgiałło – muzyk, piosenkarz, aranżer, multiinstrumentalista oraz aktor, laureat Festiwalu Zaczarowanej Piosenki z 2007 r., członek zespołu Recycling Band. Towarzyszyć mu będzie wokalistka i aktorka Emilia Stalmach. Tego wieczoru zobaczymy również występ Patrycji Błach – laureatki wielu festiwali i konkursów muzycznych m.in. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki – Anny Dymnej, Szansy na Sukces czy programu All Together Now.

Muzyczną gwiazdą wieczoru, której koncert zamknie 28. Wielką Galę Integracji, będzie Kamil Bednarek – muzyk, kompozytor, autor tekstów i instrumentalista oraz jeden z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia, znany doskonale nie tylko miłośnikom muzyki reggae. W latach 2008-2012 wokalista formacji Star Guard Muffin. Od 2012 roku prowadzi solową działalność artystyczną. Ze swoimi zespołami wydał do tej pory siedem płyt studyjnych, z których trzy okazały się platynowymi.

Medale Przyjaciół Integracji

Tradycyjnie, podczas wydarzenia, zostaną wręczone Medale Przyjaciel Integracji. Od 1997 r. są przyznawane organizacjom, firmom i osobom, które wyróżniają się otwartością i wrażliwością oraz działają na rzecz środowiska nie z formalnego obowiązku, lecz w ramach realizacji społecznej odpowiedzialności swojego przedsiębiorstwa.

Miejsce i czas:

Arena Ursynów, ul. rtm. Witolda Pileckiego 122, Warszawa

Rozpoczęcie Gali o godz. 17:00, wejście od godz. 16:00

Bilety i akredytacje

Rezerwacja bezpłatnych biletów możliwa będzie na naszej stronie od 4 października do 6 listopada 2023 (lub do wyczerpania zapasów) pod tym linkiem: https://rejestracja.integracja.org/rejestracja/wgi2023 . Wysyłka biletów do 14 listopada.

Akredytacje dziennikarskie przyjmujemy w dniach 06.11-17.11.2023 r. (e-mail: joanna.krok@integracja.org).


Pozostałe aktualności

„Z komfortką w tle” – nasz nowy konkurs literacki

Z komfortką w tle” – to hasło konkursu literackiego Integracji. Stwórz opowiadanie, felieton, esej lub inną formę prozatorską i zdobądź honorarium autorskie!

Aktualności, Konkurs

Przewijamy Polskę

Akcja Społeczna „Przewijamy Polskę”, w której uczestniczy również Fundacja Integracja, od 3 lat tworzy i promuje komfortki.

Aktualności, Wydarzenie

Ostatni moment na 1,5%

Jeśli ktoś z Państwa miałby ochotę wesprzeć nasze działania, to jeszcze jest szansa! Dziękujemy!

Aktualności